Tylko online

Wideo niania ZERKAM CP-8H601

CP-8H601

Nowy

Dostawa: 3 dni

349,00 zł

Więcej informacji

Odkryj niezwykłą elektroniczną nianię z kamerą Zerkam

Elektroniczna Niania z kamerą Zerkam to innowacyjna wideo niania o nieograniczonym zasięgu, zaawansowanej analizie dźwięku i z dwu-kierunkowym audio. Niania Zerkam, to również najbezpieczniejsza elektroniczna niania z kamerą na rynku. Posiada ona szereg zabezpieczeń uniemożliwiających podejrzenie obrazu przez osoby niepowołane. Nasze rozwiązanie to znacznie więcej niż tradycyjna video niania. Możesz jej używać, jako systemu domowego monitoringu video gdy jesteś na wakacjach lub obserwować co większe dzieci, opiekunka czy sprzątaczka robią w domu pod twoją nieobecność. Możesz również nagrywać obraz z kamery i zapisywać go w chmurze internetowej, dzięki czemu masz zawsze dostęp do swoich nagrań.

Kolorowy Obraz

Dzięki zastosowanym technologiom możesz cieszyć się doskonałym obrazem. Elektroniczna niania z kamerą Zerkam posiada sensor CMOS gwarantujący wysoką jakość obrazu. Filtr IR CUT dba o to, aby kolory były zawsze wiernie oddane, a diody na podczerwień pozwalają na obserwowanie obrazu z kamery nawet w całkowitej ciemności.

Dwukierunkowe audio

Gotujesz obiad, a elektroniczna niania wykryła płacz? Nie wiesz czy biec do dziecka, czy ściągać potrawy z kuchenki? Z elektroniczną nianią Zerkam, to już nie będzie problem. Wideo niania posiada funkcje Mów do dziecka, dzięki której możesz je uspokoić swoim głosem, zanim zdążysz do niego przyjść.

Tryb dzień/noc

Elektryczna niania Zerkam posiada diody podczerwieni, dzięki którym gwarantuje Ci dobry obraz nawet w całkowitych ciemnościach.

Wykrywanie ruchu

Dla Twojego najwyższego komfortu, możesz sam skonfigurować kiedy i jak masz zostać powiadomiony o alarmie. Elektryczna niania może wysłać Ci alarm, gdy wykryje ruch lub płacz dziecka. Możesz również zdefiniować, czy chcesz otrzymywać powiadomienie dźwiękowe, wibracjami, czy migającym ekranem telefonu.

Wykrywanie płaczu

Dzięki współpracy z naukowcami firma Zerkam opracowała zaawansowany system analizy dźwięku z kamery, który pozwala na wykrycie płaczu dziecka. Dzięki temu nie musisz, jeśli nie chcesz, słuchać wszystkich odgłosów z pokoju dziecka. Możesz spokojnie posłuchać muzyki, czy oglądnąć film, a jeśli dziecko zapłacze zostaniesz o tym poinformowany!

Bezpłatna aplikacja

Elektroniczna niania Zerkam działa w oparciu o Twój telefon iOS lub Android. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Niania Zerkam i gotowe! Nie musisz już wszędzie chodzić z odbiornikiem video niani, a telefon masz przecież zawsze ze sobą!

Bezpieczne udostępnianie obrazu

Elektroniczna Niania z kamerą Zerkam pozwala na jednorazowe udostępnianie obrazu innym, na przykład opiekunce. W każdym momencie możesz również zablokować dostęp dowolnej osoby.

Nieograniczony zasięg

Już nie musisz się martwić zasięgiem video niani. Elektryczna niania Zerkam ma nieograniczony zasięg. W zasięgu Twojej sieci Wi-Fi możesz korzystać z pełnej funkcjonalności video niani, a sieć Wi-Fi masz przecież w całym domu. Ale możesz również zerkać na dziecko, gdy jesteś poza domem- w pracy, czy na zakupach. Elektryczna niania Zerkam po opuszczeniu przez Ciebie domowej sieci Wi-Fi przełącza się w tryb Zerkam w którym masz dostęp do obrazu z kamery, systemu wykrywania ruchu i możliwość nagrywania obrazu.

Nagrywanie w chmurze

W razie potrzeby Elektryczna niania Zerkam może być wykorzystana jako kamera do monitoringu video z nagraniami w chmurze, systemem wykrywania ruchu i nagraniami alarmowymi.


WYMAGANIA

Internet

Smartfon z systemem iOS lub Android

Pobierz z Apple   Pobierz z Apple

7 Inne produkty w tej samej kategorii