Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Attipas

  • buciki do nauki chodzenia
  • elastyczne kapcie antypoślizgowe

Attipasy to buciko-skarpetki, które są lekkie, elastyczne i antypoślizgowe. Bardzo łatwo je założyć na dziecięce stopy, nawet kiedy stopa dziecka jest pulchna i ma wysokie podbicie, a dzięki odpowiednio zaprojektowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców.

Elastyczna i cienka warstwa podeszwy umożliwia kształtowanie cech niezbędnych do prawidłowego rozwoju umiejętności stopy:


  • dobrego czucia podłoża i wszystkich nierówności i dostosowanie się do nich;    daje możliwość nieskrępowanego doskonalenia reakcji równoważnych stopy i całego ciała;

  • umiejętności przenoszenia ciężaru ciała,

  • zapewniają nie tylko idealne warunki mechaniczne, ale też te często ignorowane, pozwalające na stymulację zmysłów u dziecka, czucia i równowagi.


Attipasy nie potrzebują modelowanej wkładki. Stopy dzieci do lat 3 charakteryzują się fizjologicznym, płaskim kształtem spodu stopy.

Naturalny kształt podeszwy Attipasów zmusza stopy dziecka do prawidłowej pracy i kształtowania ich cech motorycznych. Można to potraktować jako idealny przykład połączenia ochrony stóp i zapewnienia im niezbędnych warunków do prawidłowego rozwoju.

Oprócz tego Attipasy są przewiewne (dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym w podeszwie). Bezpieczeństwo zapewniają również najwyższej jakości materiały, z których Attipasy zostały wyprodukowane - nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, co potwierdzają systematyczne testy toksykologiczne.

Attipasy mogą być używane zarówno jako obuwie indoor'owe (kapcie domowe, obuwie do żłobka, przedszkola), jak i jako obuwie do zabaw na świeżym powietrzu.

To obuwie jest laureatem wielu nagród przyznawanych przez rodziców na całym świecie.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 79 elementów